برای تعمیر . سرویس . فیش پرینتر . لیبل پرینتر . پرینتر حرارتی در اصفهان با شماره 09137869928 (طاهری) تماس بگیرید یا به صورت حضوری به آدرس درج شده در صفحه اطلاعات تماس مراجعه کنید.

لیبل پرینتر و فیش پرینتر زبرا Zebra

کارآمدتر، مؤثرتر و توانمندتر باشید.

راه حل های کسب و کار و صنعت زبرا

همانطور که دنیا بیشتر و بیشتر به هم متصل می شود، مشتریان انتظار خدمات سریعتر و سفارشی سازی بیشتری را دارند. برای جلب رضایت مشتریان و به دست آوردن مزیت رقابتی، خط مقدم شرکت خود را با راه حل های تجاری فعال کنید که عملکرد بهتر، سریع تر و هوشمندانه تر را به همراه دارد. محصولات Zebra به شما این امکان را می دهد که:

  • افراد، دارایی ها و داده های خود را به هم متصل کنید
  • دید عملیاتی جدیدی به دست آورید
  • در زمان واقعی تصمیمات تجاری بهتری بگیرید
  • در کارها سرعت ببخشید
  • دقت کارها را افزایش دهید
  • تجربه مشتریان را تغییر دهید

راه‌حل‌های سازمانی زبرا به سازمان شما اجازه می‌دهد تا به سطوح جدیدی از عملکرد دست یابد.

دید بی سابقه

همانطور که زنجیره‌های ارزش یکپارچه جهانی به طور فزاینده‌ای پیچیده و بی‌ثبات می‌شوند، کسب‌وکارها نیاز به دید بیشتری نسبت به دارایی‌های خود دارند. Zebra می تواند به شما در پیدا کردن مکان و وضعیت دارایی هایتان کمک کند.

عملیات بهینه شده

جهانی شدن به معنای فرصت های بیشتر برای رشد کسب و کار شما است، اما همچنین به این معنی است که پیچیدگی عملیاتی در حال افزایش است. با کنترل و اتوماسیون بیشتر توسط محصولات زبرا می توانید عملیات خود را ساده و بهینه کنید تا بتوانید بر نوآوری تمرکز کنید.

کارکنان توانمند

کارکنان شما در خط مقدم کسب و کار شما هستند. ابزارهایی را که برای برقراری ارتباط و همکاری نیاز دارند در اختیار آنها قرار دهید و به آنها قدرت دهید تا بهره‌وری را افزایش دهند.

محصولات Zebra

عملکرد کسب و کار خود را با اسکنرهای سازمانی و چاپگرهای زبرا افزایش دهید

راه حل های تجاری و صنعتی Zebra

هر روز سطح توقع و انتظارات از شما در یک کسب و کار در حال رشد بیشتر می شود و در نتیجه، شما هم از کارایی، دقت و دوام فناوری خود انتظار بیشتری دارید. به همین دلیل است که زبرا سکنر و پرینترهای حرارتی خود را با هدف کمک به عملکرد کسب و کارها طراحی می کند.

Zebra می تواند با بهره از چندین دهه نوآوری خود، محصولاتی مناسب با نیاز مشتری طراحی و عرضه کند تا وظایف روزمره سریعتر انجام شوند و فشار کاری بر عهده کارکنان کاهش پیدا کند.

چاپگرهای زبرا

کسب و کارهای شلوغ وقتی برای خرابی چاپگرندارند. چاپگرها باید بدون نقص و تقریباً نامرئی کار کنند. اما زمانی که آنها از کار بیفتند، عملیات مشتری نیز متوقف خواهد شد. در نتیجه چاپگرهای Zebra که به گونه ای طراحی شده اند که بدون دردسر باشند.

اسکنر بارکد

با اسکنرهای بارکد Zebra هرگز نگران بارکدهای پاره شده یا محیط های خشن نخواهید بود. اسکنرهای زبرا با بیش از 50 سال سابقه این برند در طراحی تجهیزات فروشگاهی و انبرداری هر موقعیتی را پیش‌بینی کرده اند.

سوالات متداول

چاپ

فناوری چاپ بسیار گسترده است. درباره انواع مختلف فناوری های چاپ و موارد استفاده از آنها در صنایع مختلف بیشتر بیاموزید.

چاپگر حرارتی چیست و چگونه کار می کند؟

چه زمانی باید یک چاپگر بارکد حرارتی تهیه کرد؟

تفاوت بین چاپ حرارتی مستقیم و انتقال حرارتی چیست؟

کدام روش چاپ برچسب بارکد برای من مناسب است؟

اسکن بارکد

شما راه حل های اسکن بارکد و جمع آوری داده ها را در زندگی روزمره می بینید، اما چه چیزی پشت این فناوری نهفته است؟ درباره DNA بارکدها و موارد استفاده معمولی بیاموزید.

بارکد چیست؟

بارکد برای چه مواردی استفاده می شود؟

نمادشناسی بارکد چیست؟