برای تعمیر . سرویس . پرینتر لیزری سیاه و سفید . رنگی در اصفهان با شماره 09137869928 (طاهری) تماس بگیرید یا به صورت حضوری به آدرس درج شده در صفحه اطلاعات تماس مراجعه کنید.

پرینترهای لیزری Brother: با پرینترهای پرسرعت برادر، کسب کار خودت رو سریع نگه دار

پرینترهای تک منظوره و چندمنظوره Brother آماده هستند که در کسب و کار شما به چالش کشیده شوند.

امنیت برای دستگاه ها، اسناد و شبکه های متصل به پرینتر

جوهر افشان در مقابل لیزر: راهنمای انتخاب پرینتر مناسب

سخت کار

پرینترهای برادر به قدرت و دیر خراب شدن معروف هستند.

قابل اطمینان

برادر به قابلیت اطمینان، کارایی و دوام شناخته شده است.

کم خرج

امکانات زیاد را در مقابل هزینه خرید و نگهداری کم تهیه کنید.

راهنمای انتخاب پرینتر مناسب

انتخاب یک چاپگر تجاری با انتخاب چاپگر برای خانه بسیار متفاوت است. چاپگرهای اداری مجهز به ویژگی‌ها و گزینه‌های مختلفی هستند که می‌توانند خواسته‌های یک دفتر شلوغ را برآورده کنند و در عین حال به کنترل هزینه‌ها کمک کنند. اما چگونه می توانید چاپگری را انتخاب کنید که برای کسب و کاری که امروز دارید و کاری که برای فردا می سازید بهترین باشد؟ برای یادگیری نحوه انتخاب بهترین چاپگر اداری برای کسب و کار خود، ادامه مطلب را بخوانید.

بهترین چاپگر برای من کدام است؟

حجم چاپ: هنگام انتخاب یک چاپگر، باید بدانید که معمولا چند برگ پرینت می گیرید تا بتوانید پرینتر مناسب برای همان حجم را انتخاب کنید. اگر ماهانه کمتر از 500 برگه پرینت می گیرید، ممکن است یکی از چاپگرهای کوچک اداری/خانگی یا همه کاره برادر برای شما ایده آل باشد. با این حال، اگر بیش از 500 صفحه در ماه چاپ می کنید، به احتمال زیاد به یک چاپگر با حجم بالا نیاز دارید. می‌توانید حجم چاپ خود را با تعداد کاغذ هایی که در طول روز یا ماه مصرف کرده اید حساب کنید. برای اطلاع بد نیست بدانید که یک دسته کاغذ 500 برگ است.

رنگی در مقابل سیاه و سفید: آیا معمولا نیازی زیادی به پرینت رنگی دارید یا در کل اسناد سیاه و سفید برای شما کفایت می کنند؟ اگر نیاز زیادی به چاپ رنگی ندارید، یک چاپگر تک رنگ می تواند گزینه بسیار خوبی برای برطرف کردن نیاز های محیط کار شما باشد و در عین حال به کاهش هزینه های جاری هم کمک می کند.

تک کاره در مقابل چند منظوره: در حالی که چاپگرهای تک کاره احتمالاً تمام ویژگی ها و عملکردهای مورد نیاز برای پشتیبانی از نیازهای چاپ شرکت شما را دارند، چاپگرهای چندکاره امکان اسکن، کپی و فکس را به صورت یکجا در یک وسیله به شما ارائه می دهند. چاپگرهای چند منظوره می توانند با صرفه جویی در هزینه و فضا در محیط همزمان به جای چند وسیله برای کاربر کار کنند، اما خب هزینه اولیه برای خریدن آن بیشتر از یک پرینتر تک کاره خواهد بود.

جوهر افشان در مقابل لیزری: شما در محیط کار خود ماهانه چند صفحه پرینت می کنید؟ اگر رقم پرینت شما در ماه زیاد است، پس انتخاب پرینتر لیزری بهترین گزینه برای شماست. در حالی که چاپگرهای جوهرافشان تصاویر و عکس‌های رنگی بسیار با کیفیتی تولید می‌کنند،دستگاه های لیزری می‌تواند به کاهش هزینه‌های چاپ کمک کنند و به طور کلی ویژگی‌های بیشتری مانند سرعت بالا و سینی‌های کاغذ اضافی را ارائه دهند. علاوه بر این، پرینترهای لیزری تجاری معمولاً به عنوان چاپگرهای تک کاره در دسترس هستند، در حالی که بیشتر مدل های جوهر افشان چند کاره ساخته می شوند.

تعدد کاغذ: تعداد برگه هایی که چاپگر شما می تواند در خود جای دهد باید بسیار بیشتر از نیاز روزانه شما باشد. ظرفیت سینی ورودی یک چاپگر خانگی می تواند حدودا 150 برگ باشد که برای دفاتر خانگی و مشاغل بسیار کوچک مناسب است، اما با گسترش کسب و کار شما به زودی کافی نخواهد بود و برای مصارف تجاری حداقل ورودی 250 برگ در نظر گرفته می شود. بسیاری از مدل‌ها سینی‌های ورودی یا اضافه ای دارند که می‌توانند ظرفیت ورودی کل را بیش از 1000 برگ بیشتر کنند.

نحوه انتخاب یک چاپگر تجاری کوچک

اگر به دنبال یک چاپگر اداری کوچک هستید، ملاحظات خاصی وجود دارد که باید در تصمیم خرید خود لحاظ کنید:

  • برای یک دفتر کوچک، قابلیت اطمینان، هزینه و فضا باید در اولویت باشند. چاپگر های تجاری همه کاره با صرفه جویی در فضا، انرژی و وقت می توانند کار را برای کاربران راحت تر می کنند.
  • به خاطر داشته باشید که اگر نیازهای چاپ شما با پیشرفت کسب و کارتان تغییر می کند باید مدل هایی را در نظر بگیرید که می توانند با کسب و کار شما رشد کنند.

نحوه انتخاب یک چاپگر تجاری بزرگ

اگر به دنبال یک چاپگر اداری بزرگ هستید، باید مطمئن شوید که دستگاه شما با نیازها و الزامات خاص شرکت شما مطابقت دارد:

برای شرکت های بزرگ با حجم چاپ بالا، سرعت و قابلیت اطمینان بسیار مهم است. شما دستگاهی می خواهید که بتواند چاپی کم هزینه و باکیفیت را برای شما تهیه کند.

امنیت یک نکته مهم است، بنابراین به دنبال مدلی باشید که مجهز به ویژگی های امنیتی پیشرفته باشد. این به شما کمک می کند تا دقیقاً افرادی را که به اسناد حساس دسترسی دارند کنترل کنید. بسیاری از مدل‌های Brother دارای سه لایه امنیتی برای محدود کردن دسترسی ها از طریق شبکه هستند.

چه ویژگی هایی را باید در چاپگرهای تجاری جستجو کنم؟

هنگام انتخاب بهترین چاپگر برای یک کسب وکار، ویژگی های زیادی وجود دارد که باید در نظر بگیرید.

سرعت: شما یک چاپگر تجاری می خواهید که نتایج با کیفیت را با بیشترین سرعت چاپ کند، به همین دلیل انتخاب چاپگری با PPM (تعداد صفحات در دقیقه) درست بسیار مهم است. ویژگی PPM در مشخصات چاپگر نشان می دهد که این وسیله در 60 ثانیه چند صفحه پرینت می کند. به طور کلی، PPM های 40 یا بیشتر از آن برای دفاتر با حجم خروجی بالا مناسب هستند، در حالی که بسیاری از چاپگرهای مشاغل کوچک و چاپگرهای خانگی ممکن است PPM بین 20 تا 40 داشته باشند. به علاوه باید سرعت اسکن وسیله را هم در نظر بگیرید که بر حسب ppm یا ipm (تصاویر در دقیقه) اندازه گیری می شود.

چاپ دورو: اگر به دنبال چاپ اسنادی مثل کتاب یا دفترچه هستید، حتما چاپگری با گزینه های چاپ دورو انتخاب کنید.

گزینه‌های اتصال: بسیاری از چاپگرهای اداری مجموعه‌ای از گزینه‌های اتصال را درون خود دارند تا کاربر نهایی با اطمینان بتواند از راه های سیمی، بی سیم یا شبکه به وسیله متصل شود.

ویژگی های امنیتی: امنیت یک نگرانی اصلی برای مشاغل است، به همین دلیل Brother چاپگرهای سازمانی خود را با ویژگی های محدود کننده و محافظتی در برابر خرابکار ها ارائه می دهد.

همگام با نحوه کار شما: اسکنرهای اسناد برادر و دستگاه های فکس

اسکنرهای برادر به شما امکان می‌دهد اسناد، عکس‌ها، رسیدها، دستور العمل‌ها و موارد دیگر را اسکن کنید.

نحوه اسکن و آرشیو عکس های قدیمی