برای تعمیر و سرویس ویدیو پروژکتور در اصفهان با شماره همراه 09137869928 (طاهری) تماس بگیرید یا به صورت حضوری به آدرس درج شده در صفحه اطلاعات تماس مراجعه کنید.

فناوری پیشرفته ویدیو پروژکتورهای اپسون با استفاده از سه تراشه ی با کیفیت LCD می تواند تصاویری فوق‌العاده واضح را در محیط های پرنور ایجاد کند.

پردازش تصویر دیجیتال

دیتا پروژکتورهای Epson می توانند ویدیوهای 8 و 12 بیتی را بدون کشتن وقت، از دستگاه پخش کننده دریافت کنند و آنها را بدون اینکه صدا از تصویر عقب بماند، به نسخه های با کیفیت تر تبدیل کنند.

پردازش رنگ HDR

پردازش رنگ های 10 بیتی HDR3 می تواند با گرفتن صد درصد اطلاعات ازمنبع HDR محتوا را بازسازی کند.

بازی 4K HDR تا 120 فریم بر ثانیه

دیتاشوهای جدید اپسون می توانند از خروجی بسیار باکیفیت کنسول های بازی نسل جدید یا کامپیوترهای مخصوص گیمینگ پشتیبانی کنند.

طراحی پروژکتور با 3 تراشه واقعی

فناوری 3LCD به کاربر تضمین می دهد که تمام سیگنال رنگی (RGB) در تمام فریم های تصویر استفاده می شوند. این باعث می شود تا عمق رنگ و روشنایی تصویر بدون اینکه هاله های رنگین کمانی در تصویر به وجود آید در خروجی حفظ شوند.

معرفی لنز دقیق Epson

ساختار شیشه ای و 15 عنصری لنزهای دقیق ویدیو پروژکتورهای اپسون برای کاهش نشتی نور و افزایش وضوح و فوکوس تصویر طراحی شده اند.

تابع انتقال مدولاسیون بهینه (MTF)

لنزهای دقیق دیتا پروژکتورهای اپسون به گونه ای طراحی شده اند تا بهترین مدولاسیون را منتقل کنند و محتوا را در بهترین کیفیت در هر مقدار بزرگنمایی تحویل دهند. لنزهای Epson علاوه بر اینکه تمام کیفیت موتور پروجکشن 3LCD را در خروجی تحویل می دهند، دقت رنگ را حفظ می کنند و تقریبا انحراف رنگ در آینه ها و لنز را از بین می برند.

ساخته شده با دقت اپسون

لنز یک جزء مهم در طراحی کلی دیتا پروژکتور است. به همین دلیل ٍEpson لنزهای دیتا پروژکتورهای را با همکاری برخی از بزرگترین تولید کنندگان لنز در جهان توسعه می دهد. لنزهای دقیق اپسون با حرارت و سرما دادن به بیش از 100 ماده خام تولید می شنود و می توانند با برخی از دقیق‌ترین لنزهای دنیا رقابت می‌کنند.

فوکوس یکنواخت

استفاده از فرآیندهای ساخت پیشرفته به لنزهای دقیق Epson اجازه می دهد تمرکز و روشنایی را در تمام گوشه های تصویر حفظ کنند.

لنز موتوری دقیق 3 محوره

پس از نصب دیتاشو، می توانید لنز را 47 درصد در محور افقی به چپ یا راست و 96 درصد در محور عمودی به بالا یا پایین حرکت دهید. همچنین می‌توانید بزرگ‌نمایی و فوکوس را تنظیم کنید و بعد آن را برای استفاده مجدد در حافظه دستگاه ذخیره کنید.