فناوری پیشرفته ویدیو پروژکتورهای اپسون با استفاده از سه تراشه ی با کیفیت LCD می تواند تصاویری فوق‌العاده واضح را در محیط های پر نور ایجاد کند.

پردازش تصویر دیجیتال

دیتا پروژکتورهای Epson می توانند ویدیوهای 8 و 12 بیتی را بدون کشتن وقت، از دستگاه پخش کننده دریافت کنند و آنها را بدون اینکه صدا از تصویر عقب بماند، به نسخه های با کیفیت تر تبدیل کنند.

پردازش رنگ HDR

پردازش رنگ های 10 بیتی HDR3 می تواند با گرفتن صد درصد اطلاعات ازمنبع HDR محتوا را بازسازی کند.

بازی 4K HDR تا 120 فریم بر ثانیه

دیتا پروژکتورهای جدید Epson می توانند از خروجی بسیار باکیفیت کنسول های بازی نسل جدید یا کامپیوترهای مخصوص گیمینگ پشتیبانی کنند.

طراحی پروژکتور با 3 تراشه واقعی

فناوری 3LCD به کاربر تضمین می دهد که تمام سیگنال رنگی (RGB) در تمام فریم های تصویر استفاده می شود. این باعث می شود تا عمق رنگ و روشنایی تصویر بدون اینکه هاله های رنگین کمانی در تصویر به وجود آید در خروجی حفظ شوند.

معرفی لنز دقیق اپسون

ساختار شیشه ای و 15 عنصری لنزهای دقیق دیتا پروژکتورهای epson برای کاهش نشتی نور و افزایش وضوحو فوکوس تصویر طراحی شده اند.

ساختار شیشه ای 15 عنصری منحصر به فرد (AGS)

لنزهای سینمایی اپسون، ساختار شیشه ای 15 عنصری غیر کروی (AGS) منحصر به فردی دارند که سطح کانونی را به داخل ساختار لنز منتقل می کند. این ویژگی باعث می شود تا گرد و غبار روی تصویر نهایی نشان داده نشود و به علاوه یکنواختی روشنایی و فوکوس را هم حفظ می کند.

تابع انتقال مدولاسیون بهینه (MTF)

لنزهای دقیق ویدیو پروژکتورهای epson به گونه ای طراحی شده اند تا بهترین مدولاسیون را منتقل کنند و محتوا را در بهترین کیفیت در هر مقدار بزرگنمایی تحویل دهند. لنزهای اپسون علاوه بر اینکه تمام کیفیت موتور پروجکشن 3LCD را در خروجی تحویل می دهد، دقت رنگ را حفظ می کند و تقریبا انحراف رنگ در آینه ها و لنز را از بین می برد.

ساخته شده با دقت اپسون

لنز یک جزء مهم در طراحی کلی پروژکتور است. به همین دلیل اپسون لنزهای دیتا پروژکتورهای را با همکاری برخی از بزرگترین تولیدکنندگان لنز در جهان توسعه می دهد. لنزهای دقیق اپسون با حرارت و سرما دادن به بیش از 100 ماده خام تولید می شنود و می توانند با برخی از دقیق‌ترین لنزهای دنیا رقابت می‌کنند.

فوکوس یکنواخت

استفاده از فرآیندهای ساخت پیشرفته به لنزهای دقیق اپسون اجازه می دهد تمرکز و روشنایی را در تمام گوشه های تصویر حفظ کنند.

لنز موتوری دقیق 3 محوره

پس از نصب دیتا پروژکتور، می توانید لنز را 47 درصد در محور افقی به چپ یا راست و 96 درصد در محور عمودی به بالا یا پایین حرکت دهید. همچنین می‌توانید بزرگ‌نمایی و فوکوس را تنظیم کنید و بعد آن را برای استفاده مجدد در حافظه دستگاه ذخیره کنید.

راهنمای خرید ویدیو پروژکتور جدید