برای تعمیر . سرویس . پرینتر لیزری سیاه و سفید . رنگی در اصفهان با شماره 09137869928 (طاهری) تماس بگیرید یا به صورت حضوری به آدرس درج شده در صفحه اطلاعات تماس مراجعه کنید.

نظر کلی

ممکن است فکر کنید که پرینتری که از نظر کیفیت، سرعت و موئلفه های اقتصادی از رقبا برتر باشد و در عین حال کاملاً مقرون به صرفه و ارزان هم باشد, هیچ جا پیدا نمی شود. با این حال پرینتر لیزری رنگی اچ پی LaserJet Pro M254dw شاید بتواند بخش بزرگی از نیاز شما را پاسخ دهد.

مزایا

  • اتصال بی سیم با ثبات
  • کارتریج های قابل شارژ
  • پشتیبانی از پرینت از موبایل

معایب

  • فقط برای مشاغل کوچک در نظر گرفته شده است

HP Color LaserJet Pro M254dw برای کسانی که پرینتی با کیفیت عالی می خواهند اما به اسکنر و یا فکس احتیاجی ندارند یا این قابلیت ها را قبلا به صورت جداگانه تهیه کرده اند، گزینه مناسبی خواهد بود. این پرینتر عملکرد کاملی از کیفیت پرینت و قابلیت های جانبی ارائه می دهد و در مقابل آن پیچیدگی و هزینه های اضافه ای نیز به کاربر تحمیل نمی کند. بنابراین کاربر می تواند علاوه بر بهره بردن از کیفیت متن خوب در محتوای متنی، از خروجی گرافیکی و عکس بسیار خوب با سرعت قابل قبول و یک صفحه کنترل لمسی عالی برای تنظیم و عیب یابی می شود. HP Color LaserJet Pro M254dw برای کسانی که پرینتی با کیفیت عالی می خواهند اما به اسکنر و یا فکس احتیاجی ندارند یا این قابلیت ها را قبلا به صورت جداگانه تهیه کرده اند، گزینه مناسبی خواهد بود. این پرینتر عملکرد کاملی از کیفیت پرینت و قابلیت های جانبی ارائه می دهد HP Color LaserJet Pro M254dw برای کسانی که پرینتی با کیفیت عالی می خواهند اما به اسکنر و یا فکس احتیاجی ندارند یا این قابلیت ها را قبلا به صورت جداگانه تهیه کرده اند، گزینه مناسبی خواهد بود. این پرینتر عملکرد کاملی از کیفیت پرینت و قابلیت های جانبی ارائه می دهد و در مقابل آن پیچیدگی و هزینه های اضافه ای نیز به کاربر تحمیل نمی کند. بنابراین کاربر می تواند علاوه بر بهره بردن از کیفیت متن خوب در محتوای متنی، از خروجی گرافیکی و عکس بسیار خوب با سرعت قابل قبول و یک صفحه کنترل لمسی عالی برای تنظیم و عیب یابی می شود.

کارایی

یكی از نكاتی كه باعث می شود M254dw به یكی از بهترین پرینترها برای كاربرد اداری تبدیل شود، قابلیت پرینت دو طرفه اتوماتیک آن است. این بدان معنی است که برای پرینت 500 برگ مجبور نیستید سینی کاغذ را که ظرفیت 250 برگ دارد دوباره پر کنید. در نتیجه انتظار می رود تا زمان کمتری برای پرینت توسط افراد صرف شود و بهروه وری محیط کار افزایش پیدا کند.

مزیت پرینتر M254dw به قابلیت پرینت دوطرفه خودکار ختم نمی شود، بلکه دستگاه می تواند در 10.7 ثانیه اولین برگ سیاه و سفید را پس از روشن شدن پرینت کند و 12 ثانیه هم طول می کشد تا اولین برگ رنگی از پرینتر خارج شود. این سرعت ها در حالت خواب یا استندبای دستگاه هم صادق هستند، به این معنی که دستگاه می تواند بلافاصله و با کمترین وقفه پس از ارسال دستور توسط کاربر آن را اجرا نماید.

M254dw همچنین دارای سرعت پرینت 21 برگ در دقیقه برای برای پرینت های تک رو سیاه و سفید است، و زمان مورد نیاز برای پرینت های رنگی یا دوطرفه متفاوت هستند.

هزینه ها

با خرید کارتریج تونرهای رسمی HP، می توانید به پرینتی با کیفیت باورنکردنی دست پیدا کنید که علاوه بر تعداد برگ خروجی بیشتر عمر بیشتر و ضایعات کمتری هم دارد. علت این کیفیت بالا استفاده اچ پی از فناوری جدید Jet Intelligence در کارتریج های لیزری است، بدین معنی که کارتریج ها طوری طراحی شده اند تا ضمن اطمینان از کیفیت بالا، از مصرف بی رویه و نابجای ذرات تونر در محتوای رنگی هم جلوگیری نماید.

به علاوه با کاتریج تونر های اصلی یا طرح که از قیمت بسیار پایین ترین نسبت به نمونه اصلی برخوردار هستند می توانید مرتباً سطح تونر دستگاه خود را با تکنولوژی سنجش پرینت پیش بینی کنید و مطمئن باشید که از کارتریج هایی که خریداری می کنید بیشترین استفاده را خواهید کرد.

اما این پرینتر از 4 عد کاتریج تونر لیزری بهره می برد که هزینه خرید آنها تقریبا با خرید یک پرینتر نو برابری می کند در نتیجه شارژ کارتریج های تمام شده با دقت و با تونر پودر با کیفیت می تواند تا حد زیادی در هزینه های مصرفی پرینتر صرفه جویی کند.

ویژگی ها

پرینترهای HP مجهز به فناوری منحصر به فرد ضد کلاهبرداری هستند که شما را از کارتریج های تقلبی بالقوه محافظت می کند.

این کار را با تأیید اعتبار کارتریج در هنگام نصب انجام می دهد و به شما در موقع نصب کارتریج جدید اطلاع می دهد که کارتریج جعلی استفاده شده یا اصلی. M254dw با انجام این کار به شما کمک می کند تا دستگاه شما در بهترین شرایط ممکن قرار بگیرد.

نصب و راه اندازی

امروزه ، تلفن های هوشمند و تبلت ها به اندازه رایانه در کسب و کار ها ضروری هستند.

با استفاده از قابلیت های هوشمند اچ پی برای سیستم عامل های موبایل می تواند اسناد خود را از گوشی یا تبلت پرینت کنید یا آنها را به دستگاه خود اسکن نمایید. به علاوه با اتصال مستقیم موبایل به پرینتر خود می توانید بدون دسترسی به شبکه محلی اقدام به پرینت و مدیریت پرینتر کنید، به این معنی که می توانید با حداقل تنظیمات مورد نیاز، به سرعت و در حال حرکت کار خود را انجام دهید.

نتیجه گیری

به همین خاطر است که به نظر می رسد پرینتر M254dw با بهره گیری از انواع فناوری ها می تواند برای بهبود و افزایش بهره وری کسب و کار ها مفید باشد.

منبع: techgearlab

دیدگاهتان را بنویسید