برای تعمیر . سرویس . پرینتر لیزری سیاه و سفید . رنگی در اصفهان با شماره 09137869928 (طاهری) تماس بگیرید یا به صورت حضوری به آدرس درج شده در صفحه اطلاعات تماس مراجعه کنید.

عکس‌های قدیمی معمولا برای همه ارزشمند هستند، تکیه کاغذ هایی که رویشان خاطراتی از بهترین لحظه ها یا اشخاصی ثبت شده که شاید دیگر به آنها دسترسی نداریم. متأسفانه، عکس ها ممکن است در طول سال ها گم شوند، آسیب ببینند یا حتی محو شوند. اما به لطف اسکنرهای اسناد و عکس، می توانید تمام خاطرات چاپی خود را برای نسل های آینده اسکن، دیجیتالی و مجددا بایگانی کنید.

امنیت: هیچ کس دوست ندارد عکس عزیزش که دیگر در کنار او نیست را از از دست بدهد آن هم در این دوره که تمام یاد و خاطره کسانی که می شناسیم را با عکس و فیلم هایشان زنده نگه می داریم. با اسکن عکس ها، می توان آنها را از اتفاقات غیر منتظره ایمن نگه داشت و حتی با دیگران به اشتراک گذاشت. می توانید با دیجیتال کردن عکس ها در فضای ذخیره سازی آنها صرفه جویی کنید و بدون هزینه آلبوم‌های دیجیتالی مختلفی را برای رویدادها، افراد و دوره‌های زمانی ایجاد کنید و بعد آنها را با خانواده و دوستان در سراسر جهان به اشتراک بگذارید.

سادگی: به لطف پیشرفت‌های فناوری، اسکن و دیجیتالی کردن عکس ها سریع‌تر و راحت‌تر از همیشه شده است. شما به راحتی می‌توانید بدون مراجعه به متخصصان کامپیوتری یا عکاسی های سطح شهر عکس های خودتان را اسکن کنید که هم از نظر حریم خصوصی و هم اقتصادی بهتر است.

انتخاب اسکنر مناسب برای عکس ها

اگر آماده دیجیتالی کردن عکس‌های قدیمی هستید، به اسکنر عکس مناسب نیاز دارید تا کار را به درستی انجام دهید. گزینه های زیادی در بازار وجود دارند، اما زمانی که به دنبال بهترین اسکنر عکس برای ضیط خاطرات خود هستید.

در اینجا چند نکته وجود دارد که باید در نظر داشته باشید:

سرعت: دیجیتالی کردن عکس‌های قدیمی شما ممکن است کمی صبر و حوصله نیاز داشته باشد (مخصوصاً اگر تعداد زیادی از آنها داشته باشید). قبل از شروع به اسکن تصاویر، سرعت و کیفیت خروجی اسکنر خود را بررسی کنید تا مطمئن شوید که می تواند با نیازهای اسکن شما مطابقت داشته باشد، به خصوص اگر تعداد زیادی عکس دارید که می خواهید ذخیره یا نگهداری کنید.

قابلیت های بی سیم: اگر جایی برای سیم های بیشتر ندارید یا اصلا رایانه ندارید و می خواهید با گوشی موبایل به اسکنر وصل شوید قابلیت اتصال بی سیم گزینه بسیار مناسبی است. بسیاری از اسکنرهای عکس دارای قابلیت‌های بی‌سیم هستند که به شما امکان می‌دهند از طریق کامپیوتر، شبکه، موبایل و موارد دیگر اسکن کنید.

بهینه‌سازی تصویر: برخی از عکس‌های قدیمی‌تر ممکن است پس از سال‌ها کمی بی رنگ و بی کیفیت به نظر برسند. به همین دلیل است که برخی از اسکنرهای عکس مجهز به توانایی بهبود تصاویر هستند. پس از اسکن، آنها می توانند به طور خودکار کنتراست رنگ را تشخیص داده و بهبود بخشند، و همچنین قرمزی چشم ها را برطرف کنند.

چگونه عکس ها را دیجیتالی کنیم

این پنج مرحله را دنبال کنید تا یاد بگیرید چگونه عکس‌ها را اسکن کنید:

  1. یک اسکنر باکیفیت انتخاب کنید که به طور خاص برای اسکن عکس طراحی شده است.
  2. از سازگاری کامل اسکنر با سیستم عالم رایانه شخصی یا موبایل خود به طور کامل مطلع شوید.
  3. قبل از شروع اسکن عکس، آنها را دسته بندی و مرتب کنید.
  4. یک برگه طلق یا شفاف داشته باشید تا از تماس مستقیم عکس با وسیله جلوگیری کند. درضمن عکس های قدیمی و شکننده را به هیچ وجه در کاغذکش خودکار اسکنر قرار ندهید.
  5. قبل از اسکن مطمئن شوید که هم عکس‌و هم اسکنر تمیز و عاری از گرد و غبار هستند. می توانید از قبل آنها را با یک پارچه نرم و خشک پاک کنید.