برای تعمیر و سرویس پرینترهای اپسون Epson در اصفهان با شماره همراه 09137869928 (طاهری) تماس بگیرید یا به صورت حضوری به آدرس درج شده در صفحه اطلاعات تماس مراجعه کنید.

اپسون برای پیشرفت تلاش می کند. فن آوری های ثبت شده اپسون به طور مداوم این برند را در فهرست صاحبان حقوق مالکیت معنوی جهانی (IP) ثبت می کند. این تعهد به نوآوری چیزی است که اپسون را به عنوان دارنده سهامدار اصلی در فناوری های نوین تبدیل می کند و به رسمیت می شناسد. همچنین اپسون با صد فناوری جدید و برای 5 سال متوالی به عنوان رهبر فناوری جهان توسط مجله رویتر برای پنج انتخاب شده است.

هسته دقیق، نسل بعدی فناوری پرینت

PrecisionCore یک فناوری پرینت جدید است که از تراشه چاپی با تکنولوژی بالا برای تولید 40 میلیون نقطه در هر عملیات استفاده می کند.

فناوری پیشرفته میکرو پیزو

تکنولوژی هد MicroPiezo انتشار کامل و دقیق جوهر را برای تولید تصاویر باکیفیت و سریع تضمین می کند. به علاوه عدم استفاده از حرارت در این هد به دستگاه امکان می دهد تا با طیف گسترده ای از جوهر برای تصاویر واضح تر و با دوام بیشتر استفاده کند.

پرینت مستقیم روی سی دی و دی وی دی با پرینترهای جوهرافشان اپسون

برای این منظور پرینترهای اپسون سری Stylus را انتخاب کنید. قابلیت پرینت مستقیم بر روی سی دی و دی وی دی و سازگاری با بسیاری از مارک های مختلف از سی دی و دی وی دی های از ویژگی های این سری از دستگاه های پرینتر می باشند