فناوری پیشرفته هسته دقیق اپسون

فناوری پیشرفته هسته دقیق اپسون

هسته دقیق

نسل بعدی فناوری هدِ پرینت

هسته دقیق یک قدم انقلابی به سمت جلو در فناوری پرینت است. این تراشه به منظور افزایش سرعت و کیفیت تصویر طراحی شده است، این تراشه با تراکم بالا تا 40 میلیون نقطه دقیق در ثانیه را با دقت بالا و کمترین دور ریز جوهر تولید می کند.


درباره هسته دقیق بدانید

ساختار فناوری جوهر افشان های نسل جدید اپسون تا 40 میلیون نقطه دقیق در ثانیه را برای تولید خروجی حرفه ای تماشا کنید.

ببینید چطور ساخته شده است

نگاهی منحصر به فرد به پشت صحنه تولید کاملا خودکار محصولات اپسون در ژاپن برای درک فناوری پیشرفته پنهان در PrecisionCore داشته باشید.

با کارشناسان ملاقات کنید

از کارشناسان اپسون بشنوید که چگونه سالهاست پرینترهای پیشگام را به خط مقدم فناوری رسانده و چه خاصیتی در سرمایه گذاری های اپسون است.


تغییر الگوی پرینت

قابلیت باور نکردنی فناوری هسته دقیق در مقیاس و کیفیت، سرعت و دقت بی نظیر، نشان دهنده یک تغییر اساسی در نحوه برخورد با راه حل های پرینت در این صنعت است.

تراشه پرینت MicroTFP

در قلب هسته دقیق، تراشه MicroTFP قرار دارد. این یک تراشه پرینت مدولار است و می تواند با تنظیمات مختلف سازگار شود.


سرعت فوق العاده و کیفیت خروجی

بر اساس فناوری پرده نازک پیزو (TFP) که اپسون در پرینترهای بزرگ تجاری به کار می برد، تراشه MicroTFP PrecisionCore عملکرد بسیار اساسی را در مقایسه با هدهای معمولی پیزو ارائه می دهد. این شامل سرعت بیشتر و دقیق تر شدن نقطه گذاری می شود.

هِدهای مجهز به فناوری TFP، به عنوان پمپ هایی هستند که قطره های جوهر را بر روی کاغذ پرتاب می کنند، این قطعات فقط 1 میکرون ضخامت دارند و می توانند  با سرعت حداکثری 50،000 بار در هر ثانیه از هر لوله جوهر به خارج پرتاب کنند. علاوه بر این، با افزایش طول لوله ها و به همین ترتیب طول خط لوله ها از 25 میلی متر تا 33 میلی متر، پرینترهای مجهز به PrecisionCore قادر به ارائه کیفیت خروجی حرفه ای با سرعت فوق العاده بالا و کیفیت تصویر بی نظیر می باشند.


گسترش قابلیت ها

تراشه های PrecisionCore مدولار می توانند به روش های مختلف برای ساخت انواع هِد پرینتر، از خطوط تولید صنعتی تا پرینترهای رومیزی خانگی و اداری استفاده شوند. این فناوری همانطور که در حال تکامل است، وعده داده که یک ساختار جوهر افشان پایدار باشد. به همین دلیل این قابلیت ها تنها بخشی از ویژگی های پیش بینی شده برای هسته دقیق هستند.