برای تعمیر و سرویس پرینترهای اپسون Epson در اصفهان با شماره همراه 09137869928 (طاهری) تماس بگیرید یا به صورت حضوری به آدرس درج شده در صفحه اطلاعات تماس مراجعه کنید.

هِد جوهر پرینترهای اپسون مجهز به فناوری PrecisionCore

نسل بعدی فناوری هدِ پرینت

هسته دقیق یک قدم انقلابی به سمت جلو در فناوری پرینت است. این تراشه به منظور افزایش سرعت و کیفیت تصویر طراحی شده است، این تراشه با تراکم بالا تا 40 میلیون نقطه دقیق در ثانیه را با دقت بالا و کمترین دور ریز جوهر تولید می کند.

درباره هسته دقیق بدانید

ساختار فناوری جوهر افشان های نسل جدید اپسون تا 40 میلیون نقطه دقیق در ثانیه را تماشا کنید.

تماشا کنید چطور ساخته می شود

نگاهی منحصر به فرد به پشت صحنه تولید کاملا خودکار محصولات اپسون در ژاپن داشته باشید.

با کارشناسان ملاقات کنید

از کارشناسان اپسون بشنوید که چگونه سالهاست پرینترهای پیشگام را به خط مقدم فناوری می رسانند.

تغییر الگوی پرینت

قابلیت باور نکردنی فناوری هسته دقیق در کیفیت، سرعت و دقت بی نظیر، نشان دهنده یک تغییر اساسی در نحوه برخورد با راه حل های پرینت در این صنعت است.

تراشه پرینت MicroTFP

در قلب هسته دقیق، تراشه MicroTFP قرار دارد. این یک تراشه پرینت ماژولار است و می تواند با تنظیمات مختلف سازگار شود.

سرعت فوق العاده و کیفیت خروجی

بر اساس فناوری پرده نازک پیزو (TFP) که اپسون در پرینترهای بزرگ تجاری به کار می برد، تراشه MicroTFP PrecisionCore عملکرد بسیار اساسی را در مقایسه با هِدهای معمولی پیزو ارائه می دهد. این عملکرد باعث می شود تا سرعت و کیفیت افزایش پیدا کند.

هِدهای مجهز به فناوری TFP، مثل پمپ هایی هستند که قطره های جوهر را بر روی کاغذ پرتاب می کنند، این قطعات فقط 1 میکرون ضخامت دارند و می توانند  با سرعت حداکثری 50،000 بار در هر ثانیه از هر لوله جوهر به خارج پرتاب کنند. علاوه بر این، با افزایش ابعاد هِد از 25 میلی متر تا 33 میلی متر، پرینترهای مجهز به PrecisionCore قادر به ارائه کیفیت خروجی حرفه ای با سرعت فوق العاده بالا و کیفیت تصویر بی نظیر هستند.

گسترش قابلیت ها

تراشه های PrecisionCore ماژولار می توانند به روش های مختلف برای ساخت انواع هِد پرینترهای صنعتی تا پرینترهای رومیزی خانگی و اداری استفاده شوند. این فناوری همانطور که در حال تکامل است، وعده داده که یک ساختار جوهر افشان پایدار باشد. به همین دلیل این قابلیت ها تنها بخشی از ویژگی های پیش بینی شده برای هسته دقیق هستند.