برای تعمیر . سرویس . فیش پرینتر . لیبل پرینتر . پرینتر حرارتی در اصفهان با شماره 09137869928 (طاهری) تماس بگیرید یا به صورت حضوری به آدرس درج شده در صفحه اطلاعات تماس مراجعه کنید.

کابردهای پرینترهای حرارتی بیکسولون

هتل ها و مهمانپذیرها

پرینترهای حرارتی ثابت و قابل حمل بیکسولون با طیف گسترده ای از راه حل‌های چاپ از رایانه‌های رومیزی یا رایانه‌های لوحی بی سیم مجهزبه اندروید، آی او اس و ویندوز فون سازگار هستند.

بلیط فروشی

از تئاترها و پارک های تفریحی گرفته تا بانک ها و پایانه‌های اتوبوس، مجموعه پرینترهای رومیزی قدرتمند یا چاپگرهای جمع و جور و قابل حمل BIXOLON برای ارائه راه حل های قابل اعتماد می توانند مورد استفاده قرار گیرند.

حمل و نقل و لجستیک

پرینترهای حرارتی بیکسلون برای افزایش بهره وری عملیاتی در زمینه هایی مانند بسته بندی، پست، تحویل مستقیم و مدیریت موجودی راه حل های سخت افزاری ویژه ای طراحی کرده است.

مراقبت های بهداشتی

چاپگرهای همراه و رومیزی چاپ بارکد و برچسب BIXOLON راه حل هایی ابتکاری برای صنعت مراقبت های بهداشتی از جمله مراقبت های اولیه، بیمارستان ها، آزمایشگاه ها و مراقبت های بهداشتی ارائه می دهند.

نیروی کار میدانی

از چاپ در فروشگاه ها (DSD) و فروش میدانی گرفته تا چاپ صورتحساب پس از تحویل خدمات، چاپگرهای فیش و برچسب BIXOLON با سازگاری با دستگاه های همراه اندرویدی، به ساده ترین روش ممکن امکان ادغام پرینتر با موبایل شما را فراهم می کند.

خرده فروشی ها

BIXOLON برای فروش و چاپ فاکتور در کسب و کارهای پرینترهای (POS) و همچنین پرینترهای موبایل پیشرفته (mPOS) را ارائه می دهد. فن آوری های پیشرفته بیکسلون به خرده فروشان اجازه می دهد تا ضمن کاهش اتلاف وقت، رضایت مشتریان را نیز بیشتر جلب کرد.

در مورد تاریخچه کمپانی بیکسلون بیشتر بدانید