تهدیدات را در لحظه ای که شروع می شوند متوقف کنید

بازخوانی امنیت

شبکه خود را با پرینترهایی که بتوانند حملات را در زمان واقعی شناسایی و از آن جلوگیری کنند، محافظت کنید.


امن ترین پرینت جهان

فقط پرینترهای اچ پی با قابلیت های امنیتی منحصر به فرد می توانند حملات را از لحظه ای که شروع می شوند  متوقف کنند.

پرینترهای لیزری اداری و حرفه ای اچ پی می توانند امنیت قدرتمندی را برای هر دفتر کاری با استفاده از قابلیت های شناسایی و توقف حملات در لحظه فراهم کنند.

آمار برند ها

کمپانی اچ پی عملا به عنوان یک استاندارد برای صنعت پرینت, مدیریت پرینت, گردش کار و امنیت شناخته شده است. در این زمینه شرکت اچ پی گستره وسیعی از پرینترهای چندمنظوره لیزری را به مشتریان خود ارائه می دهد.

استراتژی و پیشنهاد اچ پی سبب گسترش نمونه کارها شده و همچنین یک پوشش فناوری اطلاعات پیشرفته که امنیت، تحرک و ابر را در محیط پرینت گسترش می دهد به وجود اورده است. خط تولید فناوری لیزری که اچ پی ارائه می دهد باعث می شود تا محصولات منحصر به فرد و وسیعی در بازار عرضه شوند. به علاوه اچ پی همچنان به حفظ و ساخت شبکه بزرگ خود ادامه می دهد.

مدل تجزیه و تحلیل IDC MarketScape روشی برای ارائه یک نظرسنجی از آمادگی رقابتی تامین کنندگان فناوری در یک بازار معین است. روش تحقیق با استفاده از ارزیابی دقیق بر اساس معیارهای کیفی و کمی بوده که به یک تصویر گرافیکی از موقعیت هر فروشنده در بازار ختم می شود. نمره دهی در این سیستم بر اساس محصولات کوتاه مدت، فروش محصولات، بازاریابی و اجرای کسب و کارها در نظر گرفته می شود که با در نظر گرفتن نیازهای مشتری در یک دوره زمانی 3-5 ساله بدست می آیند. در این نمودار سهم بازار فروشنده با اندازه و جایگاه آیکون ها نمایش داده می شود.