پرینترهای لیزری اچ پی مجهز به قابلیت JetIntelligence

HP LaserJets with JetIntelligence

بازطراحی صنعت پرینت اداری برای کمک به سرعت در کسب و کارها.

برای تعمیر و سرویس پرینتر در نمایندگی اچ پی HP در اصفهان با شماره های 09137869928 (طاهری) یا 03136284433 تماس بگیرید یا به صورت حضوری به آدرس بهین افزار اصفهان مراجعه کنید.


برترین های لیزری در برند اچ پی

پرینترهای لیزری اچ پی با بهره گیری از ترکیبات شیمیایی منحصربفرد می توانند کیفیت و صرفه اقتصادی را در کنار هم به ارمغان بیاورند.

برای خرید حضوری پرینتر از نمایندگی اچ پی HP در اصفهان با شماره های 09137869928 (طاهری) یا 03136284433 تماس بگیرید یا به صورت حضوری به آدرس بهین افزار اصفهان مراجعه کنید.


راههایی برای ساده تر، دقیق تر و سریع تر پرینت گرفتن

تمام ویژگی های پرینترهای اچ پی مجهز به قابلیت JetIntelligence را کشف کنید.


صفحات, کارایی و امنیت بیشتر

معرفی کارتریجهای اصلی اچ پی با قابلیت JetIntelligence که به ویژه برای کمک به پرینتر شما به منظور پرینت سریعتر و خروجی بیشتر تا 33 درصد طراحی شده اند.


فناوری حداکثری صفحه

فناوری حداکثری صفحه برای پرینترهای رنگی لیزری اچ پی مجهز به کارتریج های JetIntelligence طراحی شده تا به طور هوشمندانه وضعیت کارتریج ها را شناسایی و عملکردی بهبود یافته در کنار صفحات بیشتر به مشتری ارائه دهد.

فناوری اندازه گیری پرینت

فناوری سنجش پرینت به طور پویا اطلاعاتی از کارتریج های اصلی را برای ارائه یک مقیاس ساده فراهم می کند که با آن می توان عمر کارتریج را با اندازه گیری چرخش قطعات، استفاده از تونر، سایش تونر و شرایط محیطی، پیش بینی کرد.

تونر سیاه دقیق

تولید متون براق سیاه و سفید و گرافیک واضح با تونر پودرهای دقیق که به خصوص برای کمک به کارایی پرینتر یا چندمنظوره لیزری طراحی شده است.

فناوری ColorSphere 3

کارتریج تونر های اچ پی مجهز به قابلیت ColorSphere 3 برای تطبیق با پرینترهای کوچکتر و سریع تر اصلاح شده و در ترکیب با پرینترهای لیزری جدید می توانند عملکرد بهتر, صفحه های بیشتر و سرعت بالاتر در اولین صفحه خروجی را ارائه دهند. ColorSphere 3

حذف خودکار مهر و موم

مهر و موم کارتریج در حال حاضر در داخل آن قرار گرفته و به طور خودکار در هنگام نصب حذف می شود، بنابراین مشتریان می توانند بدون تاخیر پرینت کنند.

فناوری ضد تقلب

فناوری ضد تقلب منحصربفرد اچ پی در پرینترها و چندمنظوره های لیزری برای تأیید هویت کارتریج از مشتریان در برابر کارتریج های تقلبی محافظت می کند.

برای تعمیر و سرویس پرینتر در نمایندگی اچ پی HP در اصفهان با شماره های 09137869928 (طاهری) یا 03136284433 تماس بگیرید یا به صورت حضوری به آدرس بهین افزار اصفهان مراجعه کنید.

با امن ترین پرینترهای جهان از شبکه خود محافظت کنید.

پرینترها و چندمنظوره های لیزری اداری اچ پی با قابلیت JetIntelligence بالاترین سطح امنیت را برای کسب و کارها ایجاد می کنند.