برای تعمیر و سرویس پرینترهای اچ پی HP در اصفهان با شماره 09137869928 (طاهری) تماس بگیرید یا به صورت حضوری به آدرس درج شده در صفحه اطلاعات تماس مراجعه کنید.

در مورد قابلیت JetIntelligence در پرینترهای لیزری اچ پی بیشتر بدانید

کارتریج پرینترهای لیزری اچ پی با بهره گیری از ترکیبات شیمیایی منحصربفرد می توانند کیفیت و صرفه اقتصادی را در کنار هم به ارمغان بیاورند.

کارتریجهای اصلی اچ پی با قابلیت JetIntelligence علاوه بر سرعت بیشتر تا 33 درصد نسبت به نمونه های قدیمی بیشتر پرینت می کنند.

بیشترین پرینت

فناوری JetIntelligence در کارتریج پرینترهای لیزری رنگی اچ پی به طور هوشمندانه وضعیت کارتریج ها را شناسایی و عملکردی بهبود یافته در کنار صفحات بیشتر به مشتری ارائه دهد.

نهایت استفاده از کارتریج

فناوری سنجش پرینت به طور پویا اطلاعاتی از چرخش قطعات، مصرف تونر، فرسایش کارتریج و شرایط محیطی را برای ارائه یک مقیاس قایل پیش بینی از وضعیت کارتریج جمع آوری می کند.

تونر سیاه و دقیق

پرینت متون سیاه و سفید و گرافیک واضح با تونر پودرهای دقیق که به خصوص برای استفاده در پرینترهای چندمنظوره لیزری اچ پی طراحی شده است.

بیشترین سرعت

کارتریج تونرهای اچ پی مجهز به قابلیت ColorSphere برای تطبیق با پرینترهای کوچکتر اچ پی اصلاح شده و در ترکیب با پرینترهای لیزری جدید می تواند عملکرد بهتر, پرینت بیشتر و سرعت بالاتر را ارائه دهند.

حذف خودکار مهر و موم

مهر و موم کارتریج در حال حاضر در داخل آن قرار گرفته و به طور خودکار در هنگام نصب پرینتر حذف می شود، بنابراین مشتریان می توانند بدون تاخیر پرینت کنند.

فناوری ضد تقلب

فناوری ضد تقلب منحصربفرد اچ پی در پرینترها و چندمنظوره های لیزری برای تأیید هویت کارتریج از مشتریان در برابر کارتریج های تقلبی محافظت می کند.

محصولات مرتبط با برند اچ پی