هک پرینتر سه بعدی برای تبدیل به رباط هاکی

هک پرینتر سه بعدی برای تبدیل به رباط هاکی
۱۱ فروردین ,۱۳۹۳ بدون دیدگاه وبلاگ جلال طاهری

هاکی هوایی یک بازی دونفره سنتی است. اما در خانه خوزه خولیو و از زمانی که وی تصمیم به استفاده از قطعات پرینتر سه بعدی RepRap برای ساخت رباط هوشمند بازی کن هاکی گرفت, همه چیز تغییر کرد و به یک فناوری نوین با توانایی چشمگیر دفاع, حمله و تلفیق این دو استراتژی برای پیروزی بر حریف انسانی تبدیل شد.

دلیل استفاده از قطعات این مارک از پرینتر سه بعدی سادگی تغییر  و قیمت پایین آن بوده است. این رباط با استفاده از موتور پله ای, تسمه کمربندی و چند قسمت دیگر به همراه یک برد قابل برنامه ریزی و نرم افزار اختصاصی طراحی و ساخته شده.

برای افزایش سرعت حرکت هد از نقطه ای به نقطه دیگر تمامی سطح میز بازی با نقاط منظمی قسمت بندی شده و با استفاده از یک دوربین پلی استیشن ۳ نصب شده در بالا, مکان توپ بررسی و بهترین موقعیت پاسخ دهی برای هد در نظر گرفته می شود. این برنامه ریزی دقیق معمولا برای افراد عادی کارساز بوده و باعث پیروزی رباط خواهد شد اما افراد حرفه ای هنوز هم توان برد از این رباط را خواهند داشت.

درباره نویسنده
جلال طاهری تقریبا هشت سال میشه که به صورت مستقل در زمینه خدمات ماشین های اداری فعالیت میکنم و عمده تخصصم در پرینتر و چندمنظوره های اچ پی, کانن و اپسون هست. علاوه بر این علاقه زیادی هم به طراحی سایت و نوشتن مطلب در فضای اینترنت دارم که نتیجه این علاقم تولید و بروز نگهداری سایت بهین افزار اصفهان و شبکه های اجتماعی مرتبط با اون هستش.

سوال بپرسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.