برای خرید . فروش . پرینتر . اسکنر . فکس دست دوم با شماره 09137869928 (طاهری) تماس بگیرید یا به صورت حضوری به آدرس درج شده در صفحه اطلاعات تماس مراجعه کنید.

ماشین های اداری نیز مانند بسیاری از محصولات امروزی در مدت کوتاهی پیشرفت می کنند تا سادگی، کیفیت، سرعت و به طور کلی راحتی هرچه بیشتر را برای کاربر نهایی فراهم کنند. به همین دلیل هر سال مدلهای جدیدتری از پرینترها و دستگاه های چندمنظوره با نام های جدید جایگزین مدل های قبلی می شوند تا نمونه های قبلی را از چرخه کار اداری و خانگی خارج کنند.

از طرف دیگر افراد یا شرکت های زیادی هستند که به دلایل مختلف، قصد فروش پرینتر دست دوم یا حتی فروش پرینتر نو در شهرهای صنعتی مانند اصفهان را دارند و در مقابل نیز خریدارانی هستند که معمولا به دلایل مالی و یا صرفه اقتصادی اقدام به خرید پرینتر دست دوم می کنند. در نتیجه پس از خرید از فروشنده و تعمیر پرینتر یا شارژ کارتریج های آن در صورت نیاز آماده ارائه به مشتری جدید است.

قیمت پرینتر دست دوم

فرآیند قیمت گذاری بر اساس مواردی مانند سن دستگاه، رده کاری، وجود دستگاه مشابه در نمونه های جدید، سلامت ظاهری و داخلی، میزان خواهان در بازار و مواردی از این قبیل انجام می شود. طبیعی است که قبل از پرداخت هر گونه وجه به فروشنده مدت زمانی برای انجام بررسی های لازم بر روی پرینتر مورد بحث به عنوان مهلت تست در نظر گرفته خواهد شد و در نهایت مرحله قیمت گذاری به صورت توافقی انجام می گیرد.

دستگاه هایی که آماده به فروش هستند از لحاظ فنی بررسی یا رفع عیب شده و البته در صورتی که معایب ظاهری آن قابل برطرف سازی نبوده یا صرف اقتصادی نداشته باشد در قیمت گذاری در نظر گرفته خواهند شد.

لازم به ذکر است دستگاه های فروخته شده شامل گارانتی، خدمات پس از فروش رایگان یا عودت نخواهند بود و تنها مهلت تست آن تا قبل از انجام معامله است.

برند های مورد قبول

  1. پرینتر های لیزری سیاه و سفید تک کاره و چندکاره سایز A4 اچ پی HP, کانن Canon, سامسونگ Samsung
  2. پرینترهای لیزری رنگی تک کاره و چندکاره سایز A4 اچ پی, کانن , سامسونگ, برادر
  3. اسکنر های خانگی و اداری اچ پی, کانن