خرید و فروش پرینتر لیزری و اسکنر دست دوم در اصفهان

خرید و فروش پرینتر لیزری و اسکنر دست دوم در اصفهان

واقعیت ماشین های اداری دست دوم

ماشین های اداری نیز مانند بسیاری از محصولات امروزی در مدت کوتاهی پیشرفت می کنند تا سادگی، کیفیت، سرعت و به طور کلی راحتی هرچه بیشتر را برای کاربر نهایی فراهم کنند. به همین دلیل هر ساله مدلهای جدید از پرینترها و دستگاه های چندمنظوره با نام های جدید جایگزین مدل های قبلی می شوند تا نمونه های قبلی را از چرخه کار اداری و خانگی خارج کنند.

برای خرید . فروش . پرینتر . اسکنر . فکس دست دوم با شماره های 09137869928 (طاهری) یا 03136284433 تماس بگیرید یا به صورت حضوری به آدرس اصفهان مراجعه کنید.

از طرف دیگر افراد یا شرکت های زیادی هستند که به دلایل مختلف، قصد فروش پرینتر دست دوم یا حتی فروش پرینتر نو در شهرهای صنعتی مانند اصفهان را دارند و در مقابل نیز خریدارانی هستند که معمولا به دلایل مالی و یا صرفه اقتصادی اقدام به خرید پرینتر دست دوم می کنند. در نتیجه پس از خرید از فروشنده و سرویس پرینتر یا شارژ کارتریج های آن در صورت نیاز آماده ارائه به مشتری جدید است.

قیمت گذاری پرینتر دست دوم

فرآیند قیمت گذاری بر اساس مواردی مانند سن دستگاه، رده کاری، وجود دستگاه مشابه در نمونه های جدید، سلامت ظاهری و داخلی، میزان خواهان در بازار و مواردی از این قبیل انجام می شود. طبیعی است که قبل از پرداخت هر گونه وجه به فروشنده مدت زمانی برای انجام بررسی های لازم بر روی پرینتر مورد بحث به عنوان مهلت تست در نظر گرفته خواهد شد و در نهایت مرحله قیمت گذاری به صورت توافقی انجام می گیرد.

دستگاه هایی که آماده به فروش هستند از لحاظ فنی بررسی یا رفع عیب شده و البته در صورتی که معایب ظاهری آن قابل برطرف سازی نبوده یا صرف اقتصادی نداشته باشد در قیمت گذاری در نظر گرفته خواهند شد.

لازم به ذکر است دستگاه های فروخته شده شامل گارانتی، خدمات پس از فروش رایگان یا عودت نخواهند بود و تنها مهلت تست آن تا قبل از انجام معامله است.

برند های مورد قبول

  1. پرینتر های لیزری سیاه و سفید تک کاره و چندکاره سایز A4 اچ پی HP, کانن Canon, سامسونگ Samsung
  2. پرینترهای لیزری رنگی تک کاره و چندکاره سایز A4 اچ پی , کانن , سامسونگ , برادر
  3. اسکنر های خانگی و اداری اچ پی , کانن