Rapide One ارزانترین پرینتر سه بعدی رومیزی جهان

Rapide One ارزانترین پرینتر سه بعدی رومیزی جهان
۱۲ بهمن ,۱۳۹۲ بدون دیدگاه وبلاگ جلال طاهری

بزرگترین عاملی که پرینتر های سه بعدی را از پیشرفت و استفاده عمومی باز می دارد قیمت فوق العاده سنگین آن در مقایسه با سایر پرینتر ها است. به همین منظور  شرکت Rapid 3D به تازگی برای حل این مشکل دست به عرضه پرینتری با طراحی خیره کننده و  قابلیت نمونه سازی سریع و کاربردی در کنار قیمت پایین زده است.

Rapide One ارزانترین پرینتر خانگی سه بعدی

Rapide One پرینتر سه بعدی با سیستم کامل کارتریج کار گذاشته شده در قسمت فوقانیست که نتیجه آن کوچک تر شدن فضای اشغالی توسط پرینتر و کاربردی تر شدن آن است. با استفاده از این روش کاربر به سادگی می تواند استفاده از کارتریج یا استفاده مستقیم از مواد, بدون نیاز به کارتریج را انتخاب نماید. به این ترتیب دست کابر برای استفاده از مواد مورد نظر یا رنگ در محصول نهایی با تعویض کارتریج یا مواد باز خواهد بود.

Rapide One ارزانترین پرینتر خانگی سه بعدی

بر خلاف سیستم کاری پرینتر های مشابه در طراحی Rapide One به فاکتور سادگی توجه بسیاری شده و تنها کار لازم برای پرینت, جایگذاری کارتریج, بستن درب محافظ و زدن دکمه استارت برای شروع فرآیند پرینت و صبر برای اتمام آن خواهد بود.

قیمت این پرینتر در شروع عرضه آن در سال جاری چیزی در حدود ۲۵۰۰ دلار خواهد بود.

درباره نویسنده
جلال طاهری تقریبا هشت سال میشه که به صورت مستقل در زمینه خدمات ماشین های اداری فعالیت میکنم و عمده تخصصم در پرینتر و چندمنظوره های اچ پی, کانن و اپسون هست. علاوه بر این علاقه زیادی هم به طراحی سایت و نوشتن مطلب در فضای اینترنت دارم که نتیجه این علاقم تولید و بروز نگهداری سایت بهین افزار اصفهان و شبکه های اجتماعی مرتبط با اون هستش.

سوال بپرسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.