IBM, HP و Oracle قدیمی ترین نیروهای کاری را دارند

IBM, HP و Oracle قدیمی ترین نیروهای کاری را دارند
۱۱ دی ,۱۳۹۳ بدون دیدگاه وبلاگ جلال طاهری

اگر با خود فکر می کنید که بیشتر شرکتهای فناوری در آمریکایی خود را با نیروهای تازه نفس و جوان تجهیز کرده اند,لازم است دوباره بررسی کنید. آمار جدید بر اساس تحقیقات موسسه PayScale نشان می دهد اکثر شرکت های فناوری بزرگ و نام دار آمریکایی در عرصه فناوری نیرو های کاری بالای 30 سال را در خود جای داده اند و در میان آنها HP از پیرترین نیرو های کاری با میانگین سن 39 سال به بالا برخوردار است.

در بین بزرگان فناوری تنها شرکت هایی که توانسته از از این قاعده خود را جدا کنند LinkedIn و Salesforce با متوسط سن کارمندان 29، Facebook با 28 و در نهایت AOL با 27 سال هستند.

بر اساس این داده ها که در سال 2014 جمع آوری شده اند, HP با میانگین 39 سال در صدر جدول و پس از آن IBM و Oracle هر دو با میانگین 38 سال در رده های بعدی قرار داشته و به دنبال آن Dell و Monster.com با 37 سال و Sony Electronics با 36 سال رتبه های بعدی را به خود اختصاص داده اند.

میانگین سنی کارمندان Intel و Nokia بر روی 34 سال ، Adobe, Microsoft و Samsung روی 33 سال، eBay و Nvidia روی 32، Apple, Amazon و Yahoo روی 31 و در نهایت غول جستجوی آمریکایی Google با 31 سال جوانترین نیروی کاری را دارا می باشد.

این آمار به صورت ارایه پرسش نامه ها و جمع آوری اطلاعات تکمیلی از تک تک شرکت های نام برده  به دست آمده و علاوه بر جنبه اطلاع رسانی راه را برای مطالعه بیشتر و بازگشایی مسیر برای ورود نیرو های جوانتر به شرکت های بزرگ و در نتیجه سود آوری بیشتر برای آنها فراهم خواهد کرد.

درباره نویسنده
جلال طاهری تقریبا هشت سال میشه که به صورت مستقل در زمینه خدمات ماشین های اداری فعالیت میکنم و عمده تخصصم در پرینتر و چندمنظوره های اچ پی, کانن و اپسون هست. علاوه بر این علاقه زیادی هم به طراحی سایت و نوشتن مطلب در فضای اینترنت دارم که نتیجه این علاقم تولید و بروز نگهداری سایت بهین افزار اصفهان و شبکه های اجتماعی مرتبط با اون هستش.

سوال بپرسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.