Epson Connect

به راحتی از تبلت، گوشی های هوشمند و غیره پرینت کنید.

با استفاده از قابلیت اتصال اپسون پرونده ها و تصاویر خود را از آیفون, تبلت, گوشی هوشمند و یا رایانه به صورت بی سیم پرینت کنید. راه حل های رایگان اپسون, پرینت از هرجایی از اتاق گرفته تا سراسر دنیا را راحت تر می کنند.پرینت از طریق ایمیل با اپسون

پرینت از هر زمان, هر کجا و هر دستگاهی

اکنون پرینترهای جدید اپسون برای خود آدرس ایمیل دارند. برای ارسال پرینت، ایمیل ها و فایل ها را به سادگی برای پرینتر خود از هر وسیله ای که مایل هستید، ایمیل کنید. شما همچنین می توانید آدرس ایمیل پرینتر خود را تغییر دهید و لیست فرستنده تایید شده را روشن کنید تا امنیت کار بیشتر شود.


فایل های خود را سریع و آسان از دستگاه های اپل، اندروید، بک بری و ویندوز به پرینترهای اپسون مجهز به قابلیت پرینت از طریق ایمیل ارسال کنید.


پرینت از طریق ایمیل چگونه کار می کند

1- راه اندازی

Epson Connect را فعال کنید تا یک آدرس ایمیل برای پرینتر خود دریافت نمایید.

2- ایمیل

عکس ها و فایل های خود را به آدرس ایمیل پرینتر ارسال کنید.

3- پرینت

ایمیل، عکس، فایل PDF و فایل های Microsoft Office را به طور خودکار پرینت کنید.

پرینت از هر دستگاهی

پرینت از هر دستگاهی

اگر دستگاه شما دارای قابلیت های اینترنت و آدرس ایمیل باشد، می توانید از قابلیت پرینت از طریق ایمیل استفاده کنید. شما به سرعت خواهید آموخت که چگونه محتوا را  آسان و راحت به ایمیل ارسال و تقریبا هر نوع فایلی را از هر نقطه در جهان پرینت کنید.

آسان به یاد داشته باشید

آیا می خواهید ایمیل پیشفرض دستگاه را تغییر دهید؟ فقط با استفاده از حساب کاربری اپسون ، آدرس ایمیل پرینتر خود را سفارشی کنید تا بتوانید آن را به یاد داشته باشید.

ساده سازی امنیت

نیاز به محدود کردن دسترسی دیگران به پرینتر خود دارید؟ لیست فرستنده تایید شده را روشن کنید. پس از آن شما می توانید اضافه کنید که کدام حساب ایمیل مجاز به استفاده از پرینتر شما خواهد بود. شما حتی می توانید یک دامنه ایمیل کامل را اضافه پ و به سرعت لیست کلی شرکت را تایید کنید.

ارسال و پرینت به چندین گیرنده

هنگام ارسال فایل ها، می توانید بیش از یک آدرس ایمیل پرینتر را در قسمت های To: یا CC: وارد کنید. شما می توانید سند خود را به مشتری ایمیل و به طور همزمان آن را برای پرینت در دفتر او ارسال کنید. یا اگر می خواهید عکس دسه جمعی یک رویداد را برای همه شرکت کنندگان پرینت کنید، می توانید فقط یک ایمیل به چندین پرینتر ارسال کنید.

برای کنترل بیشتر وارد شوید

با دسترسی به حساب اپسون به سرعت وضعیت پرینتر خود را مشاهده کنید، گزارش های مربوطه را چک کنید و حتی قابلیت پرینت از طریق ایمیل را متوقف کنید.


امکانات و ویژگی های پرینت با ایمیل

ایمیل و پیوست

پرینت گرفتن از ایمیل و هر پرونده متصل به آن
پشتیبانی از فایلهای Microsoft Word، Excel، PowerPoint، PDF، JPG، GIF، TIF، BMP و PNG
حداکثر تعداد فایل پیوست: 10 عدد
حداکثر حجم فایل: 20 مگابایت
حداکثر آدرس های ترکیبی پذیرفته شده در هر دو فیلد To: و فیلد CC تعداد 100 عدد
حفظ کار پرینت تا 72 ساعت در صورت در دسترس نبودن دستگاه

تنظیمات و امنیت شخصی

به راحتی آدرس ایمیل پرینتر را تغییر دهید
لیست فرستنده های تایید شده را روشن کنید تا مشخص کنید کدام ایمیل ها و دامنه ها می توانند کار پرینت را به پرینتر ارسال کنند
خدمات پرینت از طریق ایمیل را متوقف کنید یا بازگردانید
اعلان های ایمیل و مالک ایمیل و فرستنده را تغییر دهید

اندازه کاغذ مورد پشتیبانی

کاغذ عکس: 4 در 6 اینچ, 5 در 7 اینچ و 8 در 10 اینچ
کاغذ ساده : A5,A4,Letter,legal


پرینت از راه دور اپسون

پرینت از راه دور اپسون می تواند بدون نیاز به نگرانی در مورد قالب بندی و یا فونت های به کار رفته در پرونده ها, مشکل دسترسی به کامپیوتر یا لپ تاپ را بهبود بخشد. استفاده از آن ساده بوده و تنها لازم است تا با یک کلیک فایل خود را به یک پرینتر اپسون آماده در هر نقطه از جهان برای پرینت ارسال کنید. به علاوه، شما می توانید گزینه های پرینت پیشرفته را نیز از این طریق کنترل کنید.


برنامه iPrint اپسون

iPrint شما را قادر می سازد تا همواره به فایل ها خود از Box، DropBox، EverNote، Google Drive و مایکروسافت OneDrive دسترسی داشته باشید. به علاوه می توانید آنها از هرجایی پرینت کنید, از یک پرینتر اپسون در نزدیکی خود اسکن بگیرید, فایل های خود را با دیگران به اشتراک بگذارید یا از طریق ایمیل ارسال کنید.


برنامه Creative Print اپسون

عکس ها، پیامهای شخصی و موارد دیگر را سفارشی کنید و به اشتراک بگذارید. برنامه Creative Print می تواند به عکس های فیس بوک شما دسترسی پیدا کرده و از آنها را پرینت بگیرد، از عکس های شما در Instagram و دستگاه تلفن همراه عکس های ترکیبی ایجاد کند، و یا شما را در ایجاد کارت های سفارشی، برچسب روی سی دی / دی وی دی و قالب کتاب های رنگ آمیزی کمک نماید.