اپسون با پرینتر های EcoTank خود وعده کارایی طولانی می دهد

اپسون با پرینتر های EcoTank خود وعده کارایی طولانی می دهد
۱۵ مهر ,۱۳۹۵ 1دیدگاه وبلاگ جلال طاهری

اپسون Epson محدوده جدیدی از پرینترهای EcoTank خود را معرفی کرده و مدعی شده که دو سال کامل قبل از نیاز به تعویض جوهر دوام خواهد آورد. البته دستیابی به وعده کارایی دوساله بسیار سخت بوده و بستگی دارد که یک کاربر چقدر از پرینتر استفاده می کند. اما این ادعای بزرگ, قطعا وعده می دهد که نگران تویض کارتریج در هر هفته نباشید.

پرینتر های Epson EcoTank L355 و L555 می توانند 4000 برگ در حالت سیاه و 6500 صفحه در حالت رنگی خروجی داشته باشند. این قابلیت با استفده از مخزن ظرفیت بالای جوهر به دست می آید که به سادگی با پر کردن بطری های خالی شده با جوهر جدید قابل شارژ خواهد بود.

L555 و L355 کاربرد پرینت, کپی و اسکن دارند. آنها همچنین به قابلیت Wi-Fi برای اتصال ساده مجهز هستند.

به علاوه L555 به عنوان یک دستگاه فکس هم کار می کند که البته در کشور های توسعه یافته تقریبا از مد افتاده و به همراه خود یک کاغذ کش خودکار 30 برگ در دقیقه و نمایشگر LCD هم دارد.

سیستم مخزن جوهر توسط اپسون تا یک سال یا 30000 برگ تضمین شده که تا حدودی نگرانی کاربران را می تواند برطرف کند.

درباره نویسنده
جلال طاهری تقریبا هشت سال میشه که به صورت مستقل در زمینه خدمات ماشین های اداری فعالیت میکنم و عمده تخصصم در پرینتر و چندمنظوره های اچ پی, کانن و اپسون هست. علاوه بر این علاقه زیادی هم به طراحی سایت و نوشتن مطلب در فضای اینترنت دارم که نتیجه این علاقم تولید و بروز نگهداری سایت بهین افزار اصفهان و شبکه های اجتماعی مرتبط با اون هستش.
سوال بپرسید
  1. 1

    مهدی موسوی

    مطلب مفیدی بود اما این مل پرینتر تقریبا از بازار خارج شده

سوال بپرسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.