رونمایی BERG از پرینتر فوق العاده کوچک و ابری

رونمایی BERG از پرینتر فوق العاده کوچک و ابری
۶ بهمن ,۱۳۹۲ بدون دیدگاه وبلاگ جلال طاهری

به تازگی استدیو طراحی BERG از پرینتر جدید خود رونمایی کرده  که در آن خبری از کارتریج بزرگ, پودر و یا ابعاد استاندارد نیست و همه چیز فوق العاده کوچک است. پرینتر BERG دستگاهی بسیار کوچک است که در گوشه ای از میز کار جا گرفته و اطلاعات را از اینترنت برای کاربر پرینت می گیرد.

این پرینتر کوچک به صورت بی سیم به اینترنت متصل شده و به وسیله گوشی های هوشمند امکان مدیریت محتوای دریافتی را خواهد داشت. اطلاعاتی مانند اخبار, تصویر, پازل, حرف های دوستان, بروزرسانی آب و هوا, هشدار های تقویم, فال, یادآوری تولد, سخن روز و چیز هایی مانند این یا ارسال پیام برای پرینتر های دوستان.

برای دریافت این اطلاعات تنها کافیست کاربر کلید مشکی رنگ روی پرینتر را فشار داده تا بعد از جمع آوری اطلاعات آن را به صورت یک روزنامه مینیاتوری چاپ کند. این کار می تواند چندین بار در روز انجام شود اما پیشنهاد BERG  تنها یک یا دو بار در روز است.

این پرینتر به طور بی سیم به یک جعبه اختصاصی وصل شده که قابلیت اتصال به تمامی سرویس های اینترنت فعال در محیط را دارا می باشد.

درباره نویسنده
جلال طاهری تقریبا هشت سال میشه که به صورت مستقل در زمینه خدمات ماشین های اداری فعالیت میکنم و عمده تخصصم در پرینتر و چندمنظوره های اچ پی, کانن و اپسون هست. علاوه بر این علاقه زیادی هم به طراحی سایت و نوشتن مطلب در فضای اینترنت دارم که نتیجه این علاقم تولید و بروز نگهداری سایت بهین افزار اصفهان و شبکه های اجتماعی مرتبط با اون هستش.

سوال بپرسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.