خرید و فروش پرینتر و اسکنر دست دوم (استوک)

خرید و فروش پرینتر و اسکنر دست دوم (استوک)

واقعیت دستگاه های دست دوم

محصولات صنعت ماشین های اداری نیز مانند بسیاری از فناوری های نوین امروزی همواره و در بازه های زمانی کوتاه دستخوش تغییراتی می شوند تا سادگی، کیفیت، سرعت و به طور کلی مایه راحتی هرچه بیشتر کاربر نهایی را فراهم کنند. نمونه پریتر هایی که سالیانه بروز رسانی شده و مدل های قبلی خود را محکوم به خروج از چرخه تولید می کتتد گواهی بر این گفته است. از طرفی هستند بسیار افراد یا شرکت هایی که به دلایل مختلف، قصد فروش دستگاه اداری قدیمی یا حتی نو خود را داشته و در مقابل نیز خریدارانی که عمدتا به دلیل مالی قصد مالکیت این دسته از ماشین آلات اداری دست دوم را دارد. وظیفه ما در این میان ارتباط (غیر مستقیم) این دو گروه با یکدیگر است به طوری که پس از خریداری دستگاه به قیمت منصفانه برای هر دو طرف معامله و اعمال تعمیرات یا سرویس در صورت لزوم، به مشری جدید معرفی نماییم.

قیمت گذاری دستگاه های دست دوم

فرآیند قیمت گذاری بر اساس فاکتور های مانند سن، رده کاری، وجود مشابه در نمونه های جدید، سلامت ظاهری و باطنی، میزان خواهان و مواردی از این قبیل در نظر گرفته می شود. طبیعی است قبل از پرداخت هر گونه وجه به فروشنده مدت زمانی برای انجام انجام بررسی های لازم بر روی دستگاه مورد بحث به عنوان مهلت تست در نظر گرفته خواهد شد. در نهایت مرحله قیمت گذاری به صورت توافقی انجام و در صورت رضایت طرفین، پرداخت انجام خواهد شد.

دستگاه هایی که آماده به فروش هستند از لحاظ فنی بررسی یا رفع عیب شده و البته در صورتی که عیب یا عیوب ظاهری آن قابل برطرف سازی نبوده یا صرف اقتصادی نداشته باشد در قیمت گذاری در نظر گرفته خواهد شد.

لازم به ذکر است دستگاه های فروخته شده شامل گارانتی، خدمات پس از فروش رایگان یا عودت نخواهند بود و تنها مهلت تست آن در محل شرکت می باشد.

برند های مورد معامله

  • پرینتر های لیزری A4 مونوکروم (سیاه و سفید) HP
  • اسکنر های خانگی HP