تعمیر و بروزرسانی لپ تاپ

تعمیر و بروزرسانی لپ تاپ

رایج ترین مشکلات لپتاپی عبارتند از:

حذف ویروس / تروجان، خطاهای نرم افزاری، خطاهای ویندوز، ضربه یا شکستگی صفحه نمایش لپ تاپ, مشکلات منبع تغذیه یا مادربورد, درگاه شارژ مشکل دار یا شکسته, بوت نشدن, صفحه سیاه، صفحه سفید, افزایش دمای بیش از حد لپ تاپ, ریست شدن بی دلیل لپ تاپ, سیستم عامل خراب, صفحه آبی, صفحه کلید ضعیف یا ناقص, شبکه بی سیم ضعیف, حذف رمز عبر فراموش شده, بازیابی اطلاعات, پشتیبان گیری از اطلاعات, ارتقاء لپ تاپ و موارد بسیار دیگر…

تعمیر لپ تاپ

برای تعمیر, سرویس و بروزرسانی لپ تاپ و نوت بوک خود با شماره (09137869928 – جلال طاهری) تماس بگیرید یا به صورت حضوری به آدرس اصفهان, دروازه شیراز, اول خیابان چهارباغ بالا, مرکز خرید هزار جریب طبقه دوم, واحد 253 مراجعه کنید.


روشن نشدن, مشکل جک DC یا درگاه شارژ معیوب

تعمیر لپ تاپ

مشکلات روشن نشدن لپ تاپ ممکن است به دلیل درگاه شارژ معیوب که همچنین به عنوان جک DC نیز شناخته می شد باشد. این اتفاق در تمامی مدل های لپ تاپ مانند Dell, HP, Acer, ASUS, Toshiba, Lenovo, Gateway, IBM, و Sony رخ می دهد و یکی از اصلی ترین دلایل آن کشیده شدن ناگهانی سیم شارژر است.

تعمیر صفحه نمایش خرد شده یا شکسته لپ تاپ

تعمیر لپ تاپ

صفحه نمایش معیوب یا شکسته لپ تاپ قابل تعویض و اصلاح است. از آنجایی که مدل های زیادی با ابعاد, نوع و وضوح مختلف وجود دارند برای اطلاع از نحوه تعویض و دستمزد آن می توانید تماس بگیرید.

برای تعمیر, بروزرسانی با رفع عیب لپ تاپ خود با شماره (09137869928 – طاهری) تماس بگیرید.

مشکلات سخت افزاری لپ تاپ

تعمیر لپ تاپ

رایج ترین موارد تعمیر سخت افزار لپ تاپ عبارتند از: تعمیر مادربرد، جایگزینی هارد دیسک، تعویض کارت WiFi، صفحه سیاه، خاموش شدن ناگهانی لپ تاپ و خیلی موارد دیگر!

مشکلات نرم افزاری لپ تاپ

تعمیر لپ تاپ

بیشتر مشکلات نرم افزاری لپ تاپ ها شامل موارد زیر می شوند:

بوت نشدن ویندوز, صفحه آبی, پیغام های خطا, پنجره های هشدار, هدایت در مرورگر وب به صفحات ناخواسته, کند شدن محیط برنامه ها, فراموشی رمز عبور, پشتیبان گیری از اطلاعات, بازیابی اطلاعات در ویندوزهای 10, 8.1, 8 و 7.

لپ تاپ روشن نمی شود یا به اصطلاح بالا نمی آید؟

در اغلب موارد، مشتریان برای از دست دادن داده های خود نگران هستند، اما در بیشتر موارد خرابی از یک منبع تغذیه بد، کارت گرافیک ضعیف یا مادربرد مشکل دار ناشی می شود. می توان گفت در 99 درصد موارد حتی اگر لپ تاپ روشن هم نشود باز هم هارد دیسک سالم است و پس از تعمیر قطعات دیگر می تواند به راحتی به فعالیت خود ادامه دهد.

شروع برنامه ها ناموفق است/ ویندوز بالا نمی آید/ خطای صفحه آبی نمایش داده می شود؟

دلیل اصلی پیش آمدن این اتفاق می تواند به خاطر خرابی فایل های سیستمی، یک بروزرسانی نیمه تمام، تغییر نادرست در تنظیمات سیستمی و راه انداز یا درایورهای نا همخوان باشد. باید بدانید که کامپیوتر شما دائما در حال اجرای برنامه و به روزرسانی ها در پس زمینه بوده و به همین دلیل ممکن است گاهی اوقات با یک اشتباه کوچک, در فایل ها خرابی ایجاد شود یا تنظیمات سیستمی به هم بریزند. با این حال اغلب موارد رفع خطای سیستمی / رجیستری و بازگرداندن ویندوزبه حالت قبلی امکان پذیر خواهد بود.

آلوده شدن سیستم به ویروس/ جاسوس افزار/ بدافزار/ تروجان

آیا لپ تاپ شما با یک ویروس آلوده شده است؟ آیا در مرورگر وب شما صفحات خودکار باز می شوند یا به سایتی ناخواسته تغییر مسیر می دهند؟ اگر پاسخ بله بود، ممکن است لپ تاپ شما با یک ویروس / بدافزار آلوده شده باشد. بسیاری از ویروس ها اطلاعات مرورگر شما را سرقت و شما را مجبور به مشاهده صفحات تبلیغاتی و یا سایت های نامناسب می کنند. نوع دیگری از ویروس نرم افزار غیر ضروری را در سیستم شما نصب می کند و سعی می کند محصولات خود را به فروش برساند. آخرین نوع ویروس های شایع  نیز می توانند بسیار خطرناک تر از موارد قبلی باشند. این ویروس ها باعث آسیب جدی به فایل ها و اسناد سیستم شما می شود. این نوع ویروس تمام اسناد و فایل های شخصی شما را رمزگذاری کرده و می تواند در عوض فایل های رمزگذاری شده تقاضای وجه یا اطلاعات بانکی کند.

ارتقاء حافظه – ارتقاء هارد درایو

رایانه شما کند شده؟ در این مورد که آیا لپ تاپ شما نیاز به حافظه RAM دارد یا سیستم عامل ویندوز شما نیاز به ارتقا دارد نیاز به کمکم دارید؟  آیا برای نگهداری فایل های خود کمبود فضا دارید؟ می توان نتیجه گرفت که لپ تاپ شما نیاز جدی به یک بروزرسانی دارد.