پرینترهای اچ پی مجهز به قابلیت JetIntelligence

پرینترهای لیزری اچ پی مجهز به قابلیت JetIntelligence

HP LaserJets with JetIntelligence

بازطراحی صنعت پرینت اداری برای کمک به سرعت در کسب و کارها.


برترین های لیزری در برند اچ پی

پرینترهای لیزری اچ پی با بهره گیری از ترکیبات شیمیایی منحصربفرد می توانند کیفیت و صرفه اقتصادی را در کنار هم به ارمغان بیاورند.

پرینترهای اچ پی مجهز به قابلیت JetIntelligence

پرینترهای اچ پی مجهز به قابلیت JetIntelligence

راههایی برای ساده تر، دقیق تر و سریع تر پرینت گرفتن

تمام ویژگی های پرینترهای اچ پی مجهز به قابلیت JetIntelligence را کشف کنید.


پرینترهای لیزری اچ پی با قابلیت JetIntelligence

قابلیت JetIntelligence

صفحات, کارایی و امنیت بیشتر

معرفی کارتریجهای اصلی اچ پی با قابلیت JetIntelligence که به ویژه برای کمک به پرینتر شما به منظور پرینت سریعتر و خروجی بیشتر تا 33 درصد طراحی شده اند.


فناوری حداکثری صفحه
فناوری حداکثری صفحه برای پرینترهای رنگی لیزری اچ پی مجهز به کارتریج های JetIntelligence طراحی شده تا به طور هوشمندانه وضعیت کارتریج ها را شناسایی و عملکردی بهبود یافته در کنار صفحات بیشتر به مشتری ارائه دهد.


فناوری ColorSphere 3
کارتریج تونر های اچ پی مجهز به قابلیت ColorSphere 3 برای تطبیق با پرینترهای کوچکتر و سریع تر اصلاح شده و در ترکیب با پرینترهای لیزری جدید می توانند عملکرد بهتر, صفحه های بیشتر و سرعت بالاتر در اولین صفحه خروجی را ارائه دهند.


فناوری اندازه گیری پرینت
فناوری سنجش پرینت به طور پویا اطلاعاتی از کارتریج های اصلی را برای ارائه یک مقیاس ساده فراهم می کند که با آن می توان عمر کارتریج را با اندازه گیری چرخش قطعات، استفاده از تونر، سایش تونر و شرایط محیطی، پیش بینی کرد.


حذف خودکار مهر و موم
مهر و موم کارتریج در حال حاضر در داخل آن قرار گرفته و به طور خودکار در هنگام نصب حذف می شود، بنابراین مشتریان می توانند بدون تاخیر پرینت کنند.


تونر سیاه دقیق
تولید متون براق سیاه و سفید و گرافیک واضح با تونر پودرهای دقیق که به خصوص برای کمک به کارایی پرینتر یا چندمنظوره لیزری طراحی شده است.


فناوری ضد تقلب
فناوری ضد تقلب منحصربفرد اچ پی در پرینترها و چندمنظوره های لیزری برای تأیید هویت کارتریج از مشتریان در برابر کارتریج های تقلبی محافظت می کند.


پرینترهای لیزری اچ پی مجهز به قابلیت JetIntelligence

با امن ترین پرینترهای جهان از شبکه خود محافظت کنید.

پرینترها و چندمنظوره های لیزری اداری اچ پی با قابلیت JetIntelligence بالاترین سطح امنیت را برای کسب و کارها ایجاد می کنند.